POLECAMY

Nicholas Kirkwood w Polsce

Kreatywny domu mody Pollini, na Art&Fashion Festival w Poznaniu!
Nicholas Kirkwood w Polsce fot. serwis prasowy
11 października rozpocznie się piąta edycja festiwalu Art&Fashion w Poznaniu, jednej z najważniejszych w Europie imprez modowych wspierających rozwój młodych artystów i projektantów mody.

Przez dwa tygodnie najzdolniejsi z nich będą pracować pod okiem znanych kreatorów mody, by w ostatnim dniu wydarzenia zaprezentować swoje kreacje publiczności. W tym roku ich prace będzie oceniał m.in. Nicholas Kirkwood, gość honorowy poznańskiego festiwalu - jeden z najbardziej oryginalnych kreatorów mody na świecie i jednocześnie Dyrektor Kreatywny domu Pollini. W piątek 21 października, Kirkwood pojawi się na Gali Finałowej festiwalu odbywającej się w poznańskim Starym Browarze.
Jeszcze zanim otrzymałem propozycję przyjazdu na Art&Fashion, słyszałem o tej wyjątkowej imprezie odbywającej się w Poznaniu. Bardzo się cieszę, że zostałem zaproszony jako gość honorowy na tak ważne wydarzenie, które wspiera młodych artystów ze świata mody.
– powiedział Nicholas Kirkwood. Kirkwood, który od września 2010 r. jest Dyrektorem Kreatywnym Pollini, weźmie także udział w specjalnym otwartym wykładzie ‘Statement Shoes’ w ramach AFF Open University, podczas którego opowie m.in. o współpracy z tą znaną i szanowaną włoską marką.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)