POLECAMY

Naomi Campbell: moda ją kocha

Może wyzywać swoje asystentki i z agresją rzucać się na policjantów, ale i tak pozostaje niekwestionowaną królową świata mody. W nadchodzącym, jesiennym sezonie zobaczymy ją wszędzie. Od okładek i sesji zdjęciowych po wielkie kampanie reklamowe.
Naomi Campbell: moda ją kocha fot. ONS
W ciągu kilku ostatnich lat moda się na nią obraziła. Kolorowe miesięczniki nie chciały pokazywać na okładce skandalistki. Ale przyszedł moment, gdy Naomi znowu angażują wszyscy. Jesienią wystąpi w luksusowej kampanii reklamowej domu mody Yves Saint Laurent. Przy tej okazji pojawi się również na okładce sierpniowego wydania magazynu I - D w towarzystwie dyrektora kreatywnego YSL Stefano Pilatiego. Okładka powala, czarnoskóra piękność, kompletnie naga, obejmuje projektantka i puszcza do czytelnika oko.

Moda rządzi się swoimi prawami. Wydaje się, że stylistom, dziennikarzom i fotografikom nagle przestały przeszkadzać wybryki gwiazdy. Liczy się tylko jej charyzma i wciąż, mimo 38 lat, wspaniały wygląd modelki. Niedawno Steven Meisel sfotografował ją na okładkę najnowszej edycji włoskiego Vogue'a, a prestiżowy, nowojorski magazyn V przygotował sesję z Naomi, która miała miejsce na Manhattanie.

Ale tak to już jest z modą. To środowisko, które ma w sobie mnóstwo przekory. Gdy wszyscy wieszają na Naomi psy, świat mody wyciąga do niej rękę.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)