POLECAMY

Najpiękniejsze "Kreacje Tańca z Gwiazdami" - album

W tym tygodniu na rynku wydawniczym pojawiła się szczególna pozycja - długo oczekiwany album prezentujący najpiękniejsze kreacje "Tańca z Gwiazdami". Autorką i pomysłodawczynią książki jest pionierka stylizacji telewizyjnej w Polsce - Dorota Williams.
Najpiękniejsze "Kreacje Tańca z Gwiazdami" - album

W albumie, wydanym przez media.worxx, znalazły się między innymi unikatowe fotografie najbardziej zapadających w pamięć kreacji oraz wiele anegdot i barwnych historii zza kulis programu.

Zobacz też: Kulisy "Tańca z Gwiazdami"

Podczas lektury zachwyca zarówno pieczołowicie przygotowana strona graficzna książki jak i pełne emocji, i namiętności historie rywalizujących par.

Oceń także: Styl Pawła Małaszyńskiego

Nie będzie w tym przesady, jeśli powiem, że album, który trzymacie Państwo w rękach, to spełnienie moich marzeń! Jest on nie tylko historią programu ,,Taniec z Gwiazdami” opowiedzianą przez pryzmat strojów, ale też kawałkiem mnie. Od ponad pięciu lat, przez osiem miesięcy w roku, siedem dni w tygodniu, rytm mojego życia wyznacza ,,Taniec z Gwiazdami. - powiedziała Dorota Wililams.

"Kreacje Tańca z Gwiazdami" to nie tylko znakomity pomysł na prezent pod choinkę i obowiązkowa pozycja dla fanów "Tańca z Gwiazdami", ale również pozycja skierowana do wszystkich zainteresowanych źródłem niezwykłego sukcesu programu na przestrzeni ostatnich pięciu lat.Także świetna pozycja dla osób chcących zająć się w przyszłości stylizacją czy kreowaniem wizerunku.

Album jest już dostępny w sieci sklepów Empik na terenie całego kraju. Jego cena to: 49.99 zł.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/7 lat temu
ja teraz zaczynam uczyc sie tańca brzucha i własnie kojarze ze któras z tych gwiazd wystapiła kiedys w bardzo fajnym stroju...Czy moze kojarzycie ? Miała przewiazane pareo wokół bioder.
/8 lat temu
taaaaaa, tego programu nie da się oglądać, a co dopiero patrzeć na sukienki kobiet - masakra!