Karen Walker jesień 2014 fot. FREE Imax/Free

Modowe newsy - Trendy sezonu - Wiadomości ze świata mody

Co nowego u polskich modelek i projektantów?
Joanna Mroczkowska / 01.09.2014 06:58
Karen Walker jesień 2014 fot. FREE Imax/Free

Przed wami kolejna dawka najświeższych informacji ze świata mody. Polki.pl stawiają przede wszystkim na polskie akcenty, więc kolejny raz chwalimy się sukcesami polskich modelek na zagranicznym gruncie. Jednak to nie wszystko! Co nowego w świecie mody? Dowiedzcie się czytając nasz najnowszy MODOgram.



1. From Art To Fashion

Lidia Kailta

W warszawskim Domu Mody Klif od dzisiaj będzie można zobaczyć wystawę pt. „From Art To Fashion” złożoną z 10 rysunków projektantki oraz zdjęć lookbookowych kolekcji na sezon jesień-zima 2014/2015. „Zaczyna się od pomysłu, który przelewam na papier. W dłoni już trzymam tkaninę i wiem, jak będzie się układać… Tworzy się projekt… Dzieje się moda”, zdradza Lidia Kalita.

2. Zuza dla Elisabetty

Zuzanna Bijoch

Zuzanna Bijoch ma już na swoim koncie kilka poważnych kontraktów, m.in. dla Alexandra McQueena, czy Valentino. Teraz do swojego portfolio gwiazda polskiego modelingu może sobie dopisać włoską designerkę Elisabettę Franchi.

3. Małgosia i luksusowa biżuteria

Małgosia Bela

Małgosia Bela zaliczyła kolejną kampanię reklamową. Do już jakże pokaźnego bagażu zawodowego może sobie właśnie dopisać następną markę. Tym razem jest to znana z luksusowej i bardzo drogiej biżuterii - Messika. Gratulujemy koljnego kontraktu!

4. Ola na czasie

Ola Rudnicka

Ola Rudnicka to najlepiej zapowiadająca się modelka ostatnich lat. Piękna Warszawianka z ogromną łatwością zyskuje sobie coraz to większe grono miłośników w świecie mody. Tym razem Polka zaliczyła okładkę kultowego Purple Magazine. Gratulujemy!

Więcej modowych newsów:

polkipl twitter polkipl pinterest polkipl instagram polkipl google plus polkipl facebook polkipl