POLECAMY

MODOgram Polki.pl, polskie sukcesy zagranicą cd...

Newsy dla zagorzałych fashionistek!
MODOgram Polki.pl, polskie sukcesy zagranicą cd... fot. FREE Imax/Tree

Przed wami kolejna dawka nowości przede wszystkim dla tych, które kochają świat mody. Znów nowinki z polską metką, a raczej paszportem. Mamy dla was kolejne sukcesy polskich modelek i fotografów, a do tego najnowsze kolaboracje. Czytajcie dalej!1. Maria Loks pnie się na szczyt

Maria Loks dla Penny Black
Maria Loks to nasz kolejny powód do dumy. Polska modelka nie zwalnia tempa i możemy ją aktualnie podziwiać w najnowszej kampanii reklamowej znanej sieciówki Penny Black. Oby tak dalej!

2. Anja w Niemczech

Anja Rubik Elle Deutchland

Uroda Anji Rubik bardzo odpowiada Niemcom, bo wciąż i wciąż wita nas z okładek tamtejszych magazynów. tym razem jest to niemiecka edycja Elle Deutchland. Piękna blondynka jak zwykle zachwyca!

3. Maciek Kobielski konkurencją Tyszki

Maciek Kobielski W Korea

Marcin Tyszka ma się czego obawiać! Polska eksportuje nie tylko piękne kobiety, ale również świetnych fotografów. W tym przypadku mowa o Maćku Kobielskim, który stanął za obiektywem w sesji okładkowej do magazynu W Korea. Jego muzą została sama Georgia May Jagger.

4. Selena dla adidias

Selena Gomez - adidas Originals

Selena Gomez to kolejna gwiazda, która zaprojektowała dla adidias Originals. Jej krótka linia ubrań i dodatków dostępna jest w sprzedaży internetowej. Sprawdźcie sami jak spisała się jako designerka!

5. Małgosia Bela nie zawodzi

Małgosia Bela Reed Krakoff

Małgosia Bela, podobnie jak Anja Rubik nie zawodzi. Gwiazda światowego modellingu została twarzą jesiennej kolekcji słynnego domu mody Reed Krakoff. Wygląda pięknie!

Więcej modowych newsów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)