POLECAMY

Przegląd wiosennych trendów: Buty

Sprawdź topowe na nadchodzący sezon
Przed wami kilka najważniejszych trendów na nadchodzący sezon! Jakie buty będą najmodniejsze? Jaki obcas będzie hitem i jaki kolor będzie najbardziej trendy? Zobaczcie nasze zestawienie TOP 5 - najważniejszych tendencji w modzie na wiosnę 2013!

Zobacz też nasze redakcyjne przeglądy butów na wiosnę:


1. Fokus na obcas - modne buty na wiosnę

Wiosną nosimy buty na obcasie, który zwraca uwagę swoją formą, kolorem, czy deseniem. Najmodniejsze będą obcasy w geometryczny zwór lub te z gadziej skórki. Jednak największym hitem będą te transparentne - takie jak na pokazach u: Valentino, Michaela Korsa, czy Valentino.

 

2. Totalne szaleństwo - modne buty na wiosnę

Wiosną to buty odgrywają pierwsze skrzypce dlatego musi je być widać! Na pokazach sióstr Rodarte, czy Fendi można było zobaczyć prawdziwe dzieła sztuki obuwniczej. Zwariowane formy, ozdobne obcasy, kosmiczne połączenia deseni, materiałów i kształtów. Szał!

 
 

3. Liczy się print - modne buty na wiosnę

W nawiązaniu do poprzednich trendów, które zdążyłyśmy wymienić, mamy dla was kolejny z kategorii: szalony. Wiosną 2013 najmodniejszymi butami będą te w zwariowane printy. Nie ważnym jest czy są to kwiatki, paski, czy wężowa skórka - najważniejsze to, to by się działo!

 


4. O poziom niżej - modne buty na wiosnę

Te, które cenią sobie wygodę, ale wciąż chcą pozostać kobiece, polecamy najgorętszy hit z pokazów Marca Jacobsa i Petera Soma! Wiosną 2013 do pełnych łask powracają czółenka na niewielkim, 3 lub 5-centymetrowym obcasie. Nie tylko niebotyczne szpilki są zatem trendy!


 

5. Męskie klimaty - modne buty na wiosnę

Ostatnią mocną tendencją w nadchodzącym sezonie są płaskie buty w męskim stylu. Loafery, slippersy, czy oxfordki bedą wciąż wielkim hitem, ale to te w stylu z ery prohibicji będą największym hitem. Pokochali je już m.in. Victoria Beckham, Giorgio Armani i 3.1 Phillip Lim. 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (33)
/4 lata temu
no i weszłam no i pewnie patrzeć nie umie bo jakoś na tej prima strada ja widze same człapaki eee takich to po sklepach u nas ci pełno phi
/4 lata temu
no bo gdzie w tym popir....ć jak paluchy spier.....ą????? oto jest pytanie jaką trzeba mieć grubą i szerką nogę zobacz jak palce wyłażą to ma być ładnie? a może wygodnie? aa już wiem elegancko hihihi nie? łoj no nie pomyślałabym aha moodnie hahaha wręcz niesmacznie brzydko
/5 lat temu
okropne
POKAŻ KOMENTARZE (30)