Znamy najmodniejszy kolor 2019 roku! Ten wybór może być sporym zaskoczeniem...

Kolor roku 2019 to Living Coral! Jak co roku, Pantone wybrał najmodniejszą barwę nadchodzącego roku.
Magdalena Bury / 3 dni temu
Znamy najmodniejszy kolor 2019 roku! Ten wybór może być sporym zaskoczeniem... fot. FREE

Marka Pantone wybrała kolor 2019 roku. To Living Coral inspirowany naturą. Naturalny odcień to odpowiedź firmy na udział technologii i mediów społecznościowych w naszym życiu.

Kolor 2019 roku według Pantone

Pantone już od kilkunastu lat promuje w ten sposób raporty trendów i swoje uniwersalne wzorniki kolorystyczne. Kolorem ubiegłego roku był Ultra Violet.

Jeszcze kilka lat temu firma Pantone znana była tylko specjalistom z branży poligraficznej. To dzięki kampanii reklamowej stała się marką kojarzoną z trendami w kolorze.

Pantone co roku publikuje w sieci grafikę: kolor umieszczony na białym tle, numer w skali Pantone, logo marki oraz białą okładkę.

Kolor roku 2019 to Living Coral, co oznacza „afirmujący życie koral”. Tegoroczna barwa jest energetyczna i ciepła. Zdaniem specjalistów, którzy wybrali ten kolor, potrzebujemy więcej rzeczywistych doświadczeń.

Koral o złotym odcieniu ma nam w tym pomóc - zbliżyć do siebie kochanków, przyjaciół czy skłócone małżeństwo. Ściany i przedmioty w tym kolorze mają dawać pozytywną energię i prowokować do zmian na lepsze.

Zobacz też:Hitem sezonu jest kolor włosów inspirowany... grzybami. Jak wygląda?Kochasz chłodny blond? Trend winter hair jest właśnie dla ciebie!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)