Moda z Oslo

Coraz częściej stolicę Norwegii kojarzy się z modą. A to za sprawą modowych blogów, od których aż roi się w Internecie.
/ 04.11.2009 10:45
Skandynawski styl cenią sobie Jennifer Lopez i Cameron Diaz. Obie gwiazdy lubią dżinsy, wygodne buty, dzianinę oraz ręcznie robione dodatki. Jak widać, stylizacja ta pasuje do zupełnie różnych typów urody!

Coraz częściej to fashioniści ze Skandynawii stają się internetowymi gwiazdami mody. I to oni dyktują, co się nosi na ulicach Oslo. Norwegowie, z racji klimatu, lubią ciepłe ubrania, ale dbają o indywidualizm. Modne są np. nakrycia głowy, biżuteria w stylu vintage i styl rockandrollowy (Norwegia to ojczyzna hard rocka i metalu). Popularne są także odniesienia do mody lat 70.: rozszerzane spodnie „dzwony” i buty na platformie.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/11.12.2009 02:21
Bywam często w Oslo, bo mój mąż jest Norwegiem i ma tam rodzinę (polecam bilety lotnicze z esky.pl- zwłaszcza te promocyjne, gdyby nie oni to byśmy zbankrutowali) i moim zdaniem styl ubierania sie jest podobny do tego, który panuje na naszych ulicach- sa osoby świetnie ubrane i większość, która wyglada kiepsko...
/09.11.2009 22:31
Mieszkałam w Norwegii i styl ubierania sie norwegów jest tragiczny oni tak naprawde nie dbaja o swój wygląd a niektóre tylko osoby mozna nazwac dobrze ubrane czyli ze w "jakimś" stylu oni na ogół stylu nie mają.Moda z oslo?hm....istnieje coś takiego? u nas tez sa dostepne te same ciuchy co u nich m.in. najpopularniejsze h&m, cubus itp.
/05.11.2009 08:56
Mieszkam w Norwegii i ty tylko mlodzi ludzie sie tak ubieraja, wiekszosc to TYLKO w Oslo. Reszta to na prawde strasznie...
POKAŻ KOMENTARZE (1)