POLECAMY

Marta Żmuda Trzebiatowska jak gwiazda Hollywood!

Aktorka zachwyciła nas swoim wyglądem. Hollywoodzkie loki i wiśniowa pomadka są hot!
Marta Żmuda Trzebiatowska jak gwiazda Hollywood! fot. ONS
Marta Żmuda Trzebiatowska wyglądała fantastycznie w kręconych włosach i z pomalowanymi wiśniową pomadką ustami. Cały look idealnie uzupełniał długą suknię z odkrytymi plecami, którą aktorka miała na sobie.

Marta Żmuda Trzebiatowska zazwyczaj preferuje mocniejszy makijaż oczu, jednak tym razem było inaczej. Odcień pomadki idealnie współgrał z karnacją i kolorem włosów gwiazdy, czyniąc z niej prawdziwą uwodzicielkę. Wiśniowa pomadka wydobyła piękny kształt ust Marty. Pochwała należy się również za znajomość trendów, bo ciemne usta są teraz na topie!

Łagodne fale doskonale uzupełniały cały look i przywodziły na myśl szyk oraz zmysłowość gwiazd dawnego Hollywood. To fryzura, która świetnie nadaje się na wszelkiego rodzaju gale. Nie jest skomplikowana, ale trzeba pamiętać, by włosy nakręcać na dużą lokówkę. Warto także po zdjęciu z lokówki, przymocować takiego loka na chwilę fryzjerską spinką i poczekać kilkanaście minut, aż ostygnie. A przed samym wyjściem zdjąć spinki i delikatnie przeczesać włosy palcami.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
BOOOOSKA ŻMUDA TRZEBIATOWSKA!