POLECAMY

Markowe Czwartki – "Sex w Wielkim Mieście"

Kolejne, trzecie spotkanie z cyklu Markowe Czwartki odbędzie się już 4 października w klubie SomePlace Else (Hotel Sheraton Poznań).
Tym razem wieczór upłynie paniom na rozmowach o sexie, problemach w relacjach damsko-męskich, afrodyzjakach miłości oraz o prostych, ale skutecznych "sztuczkach" kobiet. Gość specjalny pozostaje na tę chwilę niespodzianką.

Jak zawsze organizatorzy przygotowali kilka niespodzianek towarzyszącym spotkaniu. Specjalnie dla "markowych kobiet" podczas wieczoru wystąpi Olga – młoda, polska wokalistka, która zaprezentuje kilka autorskich utworów, które już niedługo znajdą się na jej premierowej płycie. Już dziś zapraszamy na stronę Olgi – www.olga-online.com, gdzie m.in. można usłyszeć i zobaczyć tytułowy singiel "Ideał".

Uczestniczki spotkania będą miały również okazję poddać się relaksującemu masażowi, który wykonają specjalistki z poznańskiego miejskiego SPA – Regeneracja, a także skorzystać z porad wizażystek perfumerii Douglas. Swoją kolekcję rajstop i bielizny zaprezentuje marka Gatta, a w trakcie przerwy panie będą mogły odwiedzić showroom futer Iga.


Sponsorzy spotkania:
Lexus Poznań, Boss, Gatta, Vouge, Futra Iga, Regeneracja Miejskie SPA, Gallo, Douglas
Patroni Medialni:
Onet.pl, polki.pl, RMI FM, fashionmedia.pl, ON TV
Organizator: 4 way communication
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)