POLECAMY

Z polską metką: Magda Hasiak i jej inspiracje egzotycznymi podróżami

Mamy dla was zdjęcia i wypowiedź projektantki - tylko u nas!
Z polską metką: Magda Hasiak i jej inspiracje egzotycznymi podróżami fot. serwis prasowy Magda Hasiak

Magda Hasiak i jej wakacyjna kolekcja

Polscy projektanci nie zwalniają tempa i wciąż dostarczają nam niezliczonej ilości modowych emocji. Tym razem trafiłyśmy na najnowszą kolekcję Magdy Hasiak, która zainspirowana dalekimi podróżami stworzyła wyjątkową, miejską linię. Doskonałą dla współczesnej, kochającej indywidualność kobiety.

Inspiracją do stworzenia kolekcji Swing of Things były podróż i wolność; różne smaki i doświadczenia. Jak w życiu, poszukiwania i doświadczania. Poszczególne modele mają nazwy przypraw z całego świata - mają nam przypominać ciekawe miejsca, smaki, zapachy z naszych wakacyjnych podróży. Sukienka Sesame już zawsze będzie kojarzyć mi się z moim wyjazdem do Tajlandii, pustą plażą i poczuciem lekkości bytu...

- specjalnie dla nas Magda Hasiak

Magda Hasiak
Letnia kolekcja Magdy Hasiak - lookbook

Wakacyjna odsłona to przede wszystkim kolor. Tym razem odcieniom szarości towarzyszą czerń i intensywny pomarańcz a także ten w odcieniu łososiowym. Kolekcja to również wygoda i funkcjonalność, dlatego łączą się tu niecodzienne kroje ze sportowym smaczkiem.

Latem poszukujemy inspiracji, jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania, dlatego w kolekcji pojawiają się niespotykane do tej pory formy. Magda Hasiak na nowo odkrywa siłę szczegółu, mocnych akcentów. Ponadto całości smaczku dodają charakterystyczne dla marki asymetrie i modne plisy.

Tylko u nas! Zdjęcia backstage sesji Magdy Hasiak

Specjalnie dla was prezentujemy kilka ekskluzywnych, wcześniej nie publikowanych zdjęć backstage. Zobaczcie jak wyglądał proces powstania nowej kolekcji projektantki.

Magda Hasiak

Magda Hasiak - backstage

backstage - Magda Hasiak

Zdjęcia: Moiz, modelka: Lina | GagaModels, makijaż i fryzura: Weronika Hadyńska, stylizacja: Magda Hasiak.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)