Liliana Pryma - finałowa kolekcja - "Project Runway"

Liliana Pryma i jej finałowa kolekcja w "Project Runaway". Czy projektantka była wierna kosmicznym i industrialnym inspiracjom w modzie?
/ 21.05.2014 10:03

Liliana Pryma i jej finałowa kolekcja w "Project Runaway". Czy wierność projektantki inspiracjom kosmicznym i industrialnym w modzie, była dobrym rozwiązaniem Czy dzięki nowoczesnym i konstrukcyjnym projektom mogła wygrać program? Mamy już zdjęcia projektów Liliany! Zobaczcie.

Liliana Pryma - finałowa kolekcja -

fot. MWmedia/kolaż We-dwoje

Projekty Liliany Prymy są minimalistyczne i bardzo nowoczesne. Projektantka szukała czegoś zupełnie nowego, nowych fasonów, nie poszła na łatwiznę. Mimo to Anja Rubik była bardzo rozczarowana jej kolekcją i uznała ją za coś nieudanego, wręcz nudnego. Czy słusznie? Czy w projektach Liliany jest coś zaskakującego, coś co ukazuje rozwój Liliany jako projektantki? W roli modelki-gwiazdy uświetniającej pokaz wystąpiła Anna Wendzikowska. Gwieździe początkowo nie spodobała się kreacja, określiła ją jako tandetną, ale na szczęście założyła ją po kilku poprawkach zaproponowanych przez Lily.

Zobaczcie finałową kolekcję Liliany Prymy w pierwszej polskiej edycji programu "Project Runway". Będziecie kibicować Lilianie?