Lato z New Yorker - najnowsza kolekcja Censored Swimwear

Cała naprzód! Budzące dreszcz emocji przygody urlopowe wymagają takowych strojów. W odjazdowych bikini i kapitańskich szortach marki ..
/ 29.04.2008 23:01
Censored - Piraci z Karaibów

Cała naprzód! Budzące dreszcz emocji przygody urlopowe wymagają takowych strojów. W odjazdowych bikini i kapitańskich szortach marki Censored i rescue by New Yorker możesz pokazać się na każdej plaży i owinąć wokół palca piratów, morskich korsarzy oraz rozbójników. Nieujarzmiony wizerunek podkreślają tego lata przede wszystkim wzory tygrysa czy leoparda. Motywy etniczne i perłowe akcenty oraz kwiaty, listki oraz palmy zadbają o romantyczny nastrój na pokładzie. Gruba ryba z pewnością trafi do Twej sieci, kiedy na plaży pojawisz się z trójkątnej tunice i dopasowanych spodenkach typu lowpants.
Na liście hitów dla chłopców znajdą się tego lata kolorowe, wzorzyste shorty z trendy detalami. Są teraz dostępne w wielu długościach, abyś świetnie podkreślił swoje walory i ukrył słabsze strony.

Lato z New Yorker - najnowsza kolekcja Censored Swimwear

Modowa gwiazdka Glenny: Piękno ukryte jest w różu! Dzięki jaskrawości tej barwy chłopcy i dziewczyny będą ponętnie przyozdobieni.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)