POLECAMY

Maja Sablewska twarzą LaModa.pl

Gwiazda została twarzą nowego portalu modowo – społecznościowego i sklepu internetowego
Maja Sablewska twarzą LaModa.pl fot. serwis prasowy
Maja Sablewska została twarzą LaModa.pl - nowego portalu modowo – społecznościowego.  Gwiazda została ekspertem w dziedzinie stylizacji i radzi jak się ubrać wybierając najciekawsze produkty ze strony.

LaModa.pl to sieć łącząca miłośniczki mody i fanki zakupów przez Internet. Na portalu można kupować i sprzedawać ubrania, obserwować pozostałych użytkowników, a także komentować czy polubić oferty wystawiane przez innych. W ofercie znajdziecie ubrania, buty i akcesoria.

Oprócz tego strona zawiera cechy portalu społecznościowego i platformy sprzedażowej. Oferta serwisu skierowana jest zarówno do poszukujących własnego stylu nastolatek, jak i do ceniących elegancję kobiet świadomych swojej klasy.  Polecamy!
LaModa.pl


Maja Sablewska dla LaModa.pl
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/5 lat temu
Chyba za dużo naczytałaś się Horodyńskiej...
/5 lat temu
a czemu Sablewska wyglada zawsze jak kloszard? jak sie sciaga styl od Kate Moss idacej po kartofle do sklepu to nie kopiuje się go idąc na salony... a Sablewska z tym swoim brakiem pewnosci siebie i z tym udawaniem - to jest męczące. Taka ikona jaki kraj... JakosKate Moss nie wygląda na imprezach jak kloszard.