Lady Gaga dla Marc Jacobs - Jesień 2016 - Pokazy mody

Zobaczcie jak wypadła
Joanna Mroczkowska / 23.02.2016 06:13

W nowojorskim Park Avenue Armory Marc Jacobs pokazał swoją najnowszą kolekcję, która mówiąc krótko zszokowała wszystkich. Był to najmroczniejszy z jego dotychczasowych pokazów i na pewno najbardziej charakterystyczny podczas całego tygodnia mody. W pierwszym rzędzie zasiadły wielkie gwiazdy (Juliette Lewis, Christina Ricci, Kiernan Shipka, Maggie Gyllenhaal, Emily Ratajkowski, Debi Mazar, Natasha Lyonne), a na samy wybiegu pojawiła się sama Lady Gaga. A co jeśli chodzi o kolekcję?

Marc Jacobs jesień-zima 2016/2017

Na pokazie można było uświadczyć gotycki makijaż, ogromne platformy, w których komfortowo czuć się może chyba tylko Lady Gaga, pióra, przerysowane grochy, "oversize'owe oversize'y" i iście wiktoriańskie smaczki. Kolorem, który przeważał na wybiegu była czerń, która przecięta została zadymionym kolorem lila, pudrowym różem i groszkową zielenią.

Marc Jacobs jesień 2106
fot. ONS.pl

Na pewno jesień i zima 2016/2017 będzie według niego bardzo mroźna bo projektant upodobał sobie obszerne futra i tony warstw. Niestety stylizacja kolekcji na pewno nie przypadnie do gustu wielu z was jednak jesteśmy przekonane, że gwiazdy, które będą nosić jego ciuchy na czerwonych dywanach pięknie przyswoją sobie te trendy. A jakie jest wasze zdanie?

Więcej mody - nasz wybór:

adidias Yeezy BOOSt 350 od Kanye Westa
Ubierz się w stylu Victorii Beckham
Jak nosić modne bluzki z przezroczystościami?