POLECAMY

Yeezy BOOST 350 "Pirate Black"

Ponownie w Polsce!
Yeezy BOOST 350 "Pirate Black" fot. kolaż Polki.pl

W zeszłym roku adidas i Kanye West zaprezentowali aż 4 wersje popularnego modelu Yeezy BOOST 350. Każdy z nich  w rekordowym czasie zniknął ze sklepowych półek. Jednak już dziś fani sneakerów ponownie będą mieli szansę nabyć zdominowaną przez czerń wersję Yeezy – „Pirate Black”.

Jak się dowiedziałyśmy już od poniedziałku pod sklepem przy Szpitalnej w Warszawie koczują (na leżakach, pod kocami...), ludzie w oczekiwaniu na premierę. A by w ogóle mieć możliwość ich zakupu należy wpisać się na listę oczekujących, a także przestrzegać dość absurdalnego regulaminu. Nie przypuszczałyśmy, że takie rzeczy dzieją się gdzieś indziej niż w USA.

Yeezy BOOST 350 "Pirate Black"

Nie ukrywamy, że nam również udzieliła się ekscytacja tym modelem a biorąc pod uwagę, że biedny Kanye West potrzebuje 53 milionów dolarów bo tonie w długach - trzeba mu pomóc :) Zatem kupujcie najmodniejsze buty sezonu.

adidas Yeezy Boost 350
fot. adidas

W sprzedaży Yeezy BOOST 350 „Pirate Black” pojawią się dziś, 19 lutego, za pośrednictwem strony internetowej marki a także w warszawskim sklepie WS2.

Cena: 849 złotych

Więcej modnych ubrań i dodatków:

Wybrałyśmy najładniejsze sukienki na wesele 2016 Pastelowy garnitur do biura? Czemu nie! 25 lutowych nowości z sieciówek

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)