Kylie i Kendall Jenner Topshop - Trendy sezonu - Modne ubrania

Co zaprojektowały dla Topshop?
Joanna Mroczkowska / 25.11.2015 05:54

Jak widać moda na rodzinę Kardashianów nie mija a nawet coraz bardziej się rozwija. Celebrytki znane z reality show szturmem zdobyły świat najwyższej mody - to samo tyczy się najmłodszych fashionistek w rodzinie. Chodzi oczywiście o Kendall (modelkę) i Kylie Jenner. Stylowe siostry stworzyły właśnie świąteczną kolekcję dla brytyjskiej sieciówki Topshop.

Kendall & Kylie Jenner dla Topshop

Kolekcja składająca się z 15 elemetnów trafi do sprzedaży w Polsce 4 grudnia. A bazuje na połączeniu nieśmiertelnej klasyki, najczęściej w czerni. Geometryczny crop top i srebrna spódnica zestawione ze sportową bomberką odzwierciedlają przebojowy styl Kylie. Wyższa i szczuplejsza Kednall prezentuje się świetnie w eleganckich spodniach i topie w towarzystwie sztucznego mongolskiego futra. Każda fanka córek Caitlyn Jenner (kiedyś znanej jako Bruce), znajdzie coś dla siebie.

Bardzo chciałyśmy pokazać nasz własny styl, wzbogacony o świąteczny akcent. Święta są okresem celebracji, co oczywiście wymaga adekwatnego ubioru, dopasowanego do okazji. Chciałyśmy zaprojektować specjalną linię, która jest równocześnie elegancka i z charakterem.

- mówią siostry Jenner

Jenner Topshop
fot. serwis prasowy Topshop
 

Jest w niej sporo czarnych, wyrafinowanych propozycji, które będą idealne na prezent. Są uniwersalne, ponieważ nadają się nie tylko na święta, ale na każdą porę roku. Każdy dobrze wygląda w stylizacji składającej się z kobiecego, czarnego topu i spodni. Sportowa bomberka to świetny pomysł na podarunek dla przyjaciół.

- dodają