F&F zima 2016 - Trendy sezonu - Modne ubrania

Zobaczcie najnowszy lookbook
Joanna Mroczkowska / 12.11.2015 06:04

Jakiś czas temu odwiedziłyśmy warszawski showroom F&F gdzie oglądałyśmy świąteczną kolekcję ubrań F&F a także F&F Home. Wtedy święta były dla nas bardzo odległą perspektywą, ale jak się okazuje - czas płynie bardzo szybko a święta nie są już takie odległe. W związku z tym pokazujemy wam najnowszy lookbook F&F - zimowe propozycje mogą was zainspirować do sezonowych stylizacji.

F&F - kolekcja zima 2016

Nowy lookbook utrzymany jest już w sylwestrowym klimacie. Kule dyskotekowe i śnieżne tło wprawia nas w wyjątkowy nastrój. W sklepach marki znajdziecie serię ciepłych swetrów, kurtek i sztucznych futer. A także propozycje na wieczorne imprezy i spotkania rodzinne. Znajdziecie tu sukienki, spodnie z ciekawą fakturą, wysokie kozaki, sylwestrowe dodatki i całą serię niezbędników na zimę 2016.

 

Zimowe zapowiedzi @fandfclothing 😍😍😍 #polkipl #colthes #pressday #now #new #trendy #ubranka #moda #jesień2015

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Polki.pl (@polkipl)


Wielkimi krokami zbliżają się święta co wcale nam nie przeszkadza. A nawet cieszymy się, że z roku na rok wydłuża się okres świąteczny. Już nie możemy się doczekać więcej kolekcji jak ta F&F. Sezonowe sweterki z zabawnymi motywami świątecznymi, dużo czerwieni i głębokiej zieleni. Oby do świąt!

Więcej hitów na chłodne dni: