POLECAMY

Kreacje „Tańca z Gwiazdami”

Historia jedenastu edycji programu ,,Taniec z Gwiazdami” opowiedziana przez pryzmat strojów!
Kreacje „Tańca z Gwiazdami” fot. serwis prasowy
Na rynku wydawniczym pojawiła się szczególna pozycja - długo oczekiwany album prezentujący najpiękniejsze kreacje „Tańca z Gwiazdami”. Autorką i pomysłodawcą książki jest pionierka stylizacji telewizyjnej w Polsce - Dorota Williams.

W albumie, wydanym przez media.worxx, znalazły się między innymi unikatowe fotografie najbardziej zapadających w pamięć kreacji oraz wiele anegdot i barwnych historii zza kulis programu.

Podczas lektury zachwyca zarówno pieczołowicie przygotowana strona graficzna książki jak i pełne emocji, i namiętności historie rywalizujących par.

Nie będzie w tym przesady, jeśli powiem, że album, który trzymacie Państwo w rękach, to spełnienie moich marzeń! Jest on nie tylko historią programu ,,Taniec z Gwiazdami” opowiedzianą przez pryzmat strojów, ale też kawałkiem mnie. Od ponad pięciu lat, przez osiem miesięcy w roku, siedem dni w tygodniu, rytm mojego życia wyznacza ,,Taniec z Gwiazdami.- powiedziała Dorota Wililams.

„Kreacje Tańca z Gwiazdami” to nie tylko znakomity pomysł na prezent pod choinkę i obowiązkowa pozycja dla fanów ,,Tańca z Gwiazdami”, ale również pozycja skierowana do wszystkich zainteresowanych źródłem niezwykłego sukcesu programu na przestrzeni ostatnich pięciu lat.

Album jest już dostępny w sieci sklepów Empik na terenie całego kraju.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)