POLECAMY

Koszulki z bohaterami Warner Bros od RESERVED

Wielbicielom filmów animowanych spodoba się z pewnością wiosenna propozycja RESERVED. Do salonów wchodzi kolekcja ubrań z takimi postaciami jak Kaczor Duffy, Struś Pędziwiatr czy Superman.
Koszulki z bohaterami Warner Bros od RESERVED

W tym sezonie podczas wiosennego przesilenia RESERVED oferuje prawdziwie energetyczną kolekcję. Wystarczy tylko założyć koszulkę z emblematem superbohatera – Batmana lub Supermana - wysadzaną kryształkami, które fantastycznie kontrastują z klasyczną formą t-shirtu. Dla odważnych i nieustraszonych pań RESERVED również przygotowało coś specjalnego. W kolekcji damskiej na nadrukach dominuje – Catwoman. Czarno-białe printy z Kobietą-Kotem ozdobią drapieżne, białe t-shirty utrzymane w komiksowej i zabawnej estetyce.

Dla podtrzymania dobrego humoru przez całą wiosnę RESERVED zaprojektowało serię modeli, w których motywem dominującym są rysunkowe postacie z kreskówek Looney Tunes. Diabeł Tasmański, Kaczor Duffy i Struś Pędziwiatr w iście kreskówkowej wersji znajda miejsce dla siebie na t-shirtach na tle zwierzęcych wzorów, tworząc tym samym zabawny i ciekawy kontrast.

Tym, którzy zechcą zadrzeć z Kobietą-Kotem, z pomocą przybędzie Superman. Jego wizerunek zdominuje t-shirty w kolorach bieli, czerni i szarości. Przedstawiony w kilku wersjach nie jest jedynie czarno-białym komiksowym bohaterem ale barwną, realistyczną postacią z filmowego plakatu.

Zobacz też: Niezbędniki czy dodatki?


źródło: RESERVED

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)