konkurs Simple CP na polki.pl

Chcesz wyglądać jak prawdziwa gwiazda? Weź udział w konkursie i wygraj zakupy marzeń, w sklepie online Simple CP
/ 04.09.2012 10:22


SIMPLE CP to marka, którą od lat uwielbiają gwiazdy i kobiety w całej Polsce. Co sezon pokaz kolekcji SIMPLE CP to wielkie wydarzenie medialne, a twarzami kampanii reklamowych od lat zostają topowe modelki.


Nagrody w konkursie

Jeśli jesteście fankami marki to, konkurs właśnie dla Was – postanowiliśmy spełnić Wasze modowe marzenie i zaprosić Was na zakupy do SIMPLE CP.

•   Główną nagrodą w konkursie są zakupy w e-sklepie o wartości 1000 zł,
•   Osoby, które zajmą II i III miejsce otrzymają zestaw upominków od SIMPLE CP,
•  Osoby, które uplasują się na IV i V miejscu otrzymają kupon rabatowy 50% na zakupy w e-sklepie.


Zadanie konkursowe

Odwiedź e-sklep SIMPLE CP i z zainspiruj się rzeczami pochodzącymi z kolekcji jesień/zima 2012/13 a następnie opisz na naszym forum swoją wymarzoną stylizację. Najciekawsze z nadesłanych propozycji zostaną nagrodzone.

Zapraszamy do udziału!


Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.
Konkurs trwa do 17 września 2012
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/17.09.2012 12:50
Pochmurny poranek, właśnie jadę do pracy przepełnionym tramwajem… Czuję lekko wczorajszy oddech szpakowatego mężczyzny na swoim karku. Zaspanym wzrokiem błądzę po sklepowych witrynach i widzę ją – wyrafinowana piękność, gorzkawy calvados i biała czekolada przywodzi na myśl wspomnienia udanego urlopu… Nieco nieobecna omiata spojrzeniem przechodniów mijających kawiarnię. Ona klasyczna, z pepitką płaszczu do towarzystwa nie wydaje się samotna, raczej nieco znudzona. Płaszcz spływa po oparciu krzesełka, chwyta go dłonią, nieco od niechcenia, a ruch ręką odsłania dziewczęcą sukienkę ze słodkim kołnierzykiem… prosta a śliczna, słodka, ale bezpretensjonalna. Aromat kawy unosi się w powietrzu, brakuje cygara, którego dym oplutłby jej niewielką pastelową torebeczkę… Szkoda, że nie jestem facetem, z tym właśnie cygarem. Jadę dalej…
/05.09.2012 15:01
Wpisujeszzz na fooorummm masz link przecieżżżżżż
/04.09.2012 20:30
własnie, jak przesyłac zgłoszenia?
POKAŻ KOMENTARZE (1)