Kolekcja Solar wiosna-lato 2015 - Moda wiosna 2015 - Trendy sezonu

Zobaczcie najnowsze propozycje polskiej marki
Karolina Kalinowska / 24.04.2015 06:51

Trendy zmieniają się jak w kalejdoskopie, ale pewne motywy nigdy nie wychodzą z mody. Chyba najlepszym przykładem jest zestawienie, czerni i bieli, które obecne jest w modzie od wielu lat. Tym razem pojawiło się również w najnowszej kolekcji marki Solar. Jednak tym razem ten ponadczasowy synonim szyku i elegancji,  prezentujący swoje nowoczesne oblicze.

Wiosenno-letnia kolekcja Solar

Jednym z najmocniejszych trendów tej wiosny są siatki, znane m.in. z pokazów Balmain i Alexandra Wanga. Ten gorący motyw pojawił się również wśród najnowszych propozycji marki Solar. Największą uwagę zwraca bluzka i sukienka z czarnej siatki - transparentne zdobienia to rozwiązanie nie tylko na wieczór!

Wśród propozycji marki wyróżniają się również czarno-białe nadruki w nowoczesnych odsłonach - nieregularne geometryczne wzory, nieco rozmazane desenie oraz przeskalowane napisy. Prawdziwym hitem są printy - kropki, paski, krata i wszelkie inne regularne desenie występują w nieoczekiwanych zestawieniach.

Jednak w wiosenno-letniej kolekcji marki duet czerni i bieli został wzbogacony kolorystycznymi akcentami. Elementy w intensywnych odcieniach zieleni lub oranżu, ożywią każdą stylizację. Alternatywą jest pastelowa tonacja – szarość i blady róż.

Więcej mody z sieciówek na wiosnę 2015: