Zara wiosna 2015 - Białe ubrania - Trendy wiosna-lato 2015

Romantycznie i kobieco...
Joanna Mroczkowska / 16.04.2015 06:20
Zara przedstawiła właśnie swoje najnowsze propozycje utrzymane w duchu jednego z najgłośniejszych trendów sezonu. Chodzi oczywiście o kolor biały, który jak się okazuje jest niezbędnikiem. Od jakiegoś czasu znów wrócił w łaski po wielu latach będąc symbolem tandety. Teraz jest ultra modny, kobiecy i romantyczny.
Zara stawia na bardzo kobiece kroje, które opływają sylwetkę. Luźne z delikatnymi przeźroczystościami ubrania doskonale sprawdzą się podczas wiosennych i letnich wypadów za miasto. Oczywiście znana sieciówka proponuje białe total looki, które w tygodniu na pewno nie zdadzą egzaminu. Niemniej zestaw w tym odcieniu będzie wyglądać świetnie np. na plaży czy wakacyjnym. Nie wspominając już o czerwony dywanie. :)

Zara i białe hity na wiosnę 2015

W galerii, którą znajdziecie poniżej przedstawiamy stylizacje na ciepłe miesiące. Sukienki, spódnice i ciekawe komplety a wszystko zmiksowane z delikatnymi sandałkami. Typowe looki na lato raczej niż na wiosnę przypadną do gusty tym, które uwielbiają romantyczne, dziewczęce zestawy.

Modne ubrania z nowych kolekcji sieciówek: