POLECAMY

Kolejny "X-Factor" bez Mai?

Maja Sablewska wiele poświęciła dla występu w programi "X-Factor". Czy kolejna edycja może się bez niej odbyć?
Kolejny "X-Factor" bez Mai?

Maja Sablewska dla występu w programie "X-Factor" rozstała się ze swoimi podopiecznymi - Edytą Górniak i Mariną Łuczenko. Obie wokalistki stwierdziły, że Maja nie jest w stanie pełnić kilku tak odpowiedzialnych obowiązków na raz.

Sablewska wybrała - swój udział w "X-Factorze". I nie oszukujmy się - bardzo dobrze się zaprezentowała podczas kolejnych odcinków. Co prawda nie obyło się bez drobnych wpadek (np. problemów językowych), ale generalnie jej występy były udane.

Innego zdania był Kuba Wojewódzki, który podobno przekonuje Miszczaka, że Maja nie nadaje się do "X-Factora". Ale to nie od niego zależy, tylko od telewidzów. A ci raczej Maję lubili.

Tym bardziej dziwi nas informacja, że Mai ma zabraknąć! Nic nie jest jednak przesądzone - dyrektor programowy TVN-u, Edward Miszczak mówi:

"Nie umiem jeszcze powiedzieć, czy kolejny "X Factor" będzie z panią Mają czy bez niej. Decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła."

Mamy nadzieję, że plotki o tym, że miejsce Sablewskiej ma zająć Chylińska są zatem nieprawdziwe. Co najwyżej widzimy Agnieszkę obok Mai :)

Zobacz też: Nowe informacje odnośnie ciąży Muchy

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 lat temu
wole, by ten program był bez Mai...