Marta Krupa i Przemysław Juszkiewicz - pierwsi przegrani/ fot. MWmedia fot. MWmedia

Kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami" za nami!

Działo się! W drugim odcinku "Tańca z gwiazdami" pełno było emocji! Najwięcej wzbudziły - Marta Krupa i Weronika Marczuk. Zobaczcie sami!
/ 12.09.2011 12:02
Marta Krupa i Przemysław Juszkiewicz - pierwsi przegrani/ fot. MWmedia fot. MWmedia

Drugi odcinek "Tańca z gwiazdami" obfitował w wiele wydarzeń. Najważniejszym z nich jest eliminacja... Marty Krupy! Tak, tak - siostra jurorki "Top model", Joanny Krupy, odpadła już w drugim odcinku.

Nie obyło się bez dramatu - Marta popłakała się na wizji! Rozumiemy jej gorycz - w końcu liczyła na większy aplauz polskich odbiorców. Niestety, nie udało się, ale może kolejnym razem... lub w innym programie będzie lepiej!

Możemy tylko dodać, że Natasza Urbańska dzielnie pocieszała Martę.

Teraz pora na wesołe nowiny - najwyższe noty sędziów. Otóż największą furorę zrobiły - Anna Wendzikowska, Katarzyna Pakosińska, Katarzyna Zielińska i Weronika Marczuk!

Weronika tańczy z Janem Klimentem, a jurorzy oceniają jej taniec, jako "uczciwy". Iwona Pavlović powiedziała: "Widziałam u Ciebie szczerość, uczciwość!"

Myślicie, że to jakaś aluzja to afery korupcyjnej z jej udziałem? A może po prostu taniec ocenia się w kategoriach uczciwości?

Zobacz też: Adam Darski vs Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy