POLECAMY

Kobiety plus size odtwarzają topowe kampanie reklamowe. Piękno nie ma rozmiaru XS?

Zobaczcie, jak sobie poradziły w roli modelek
Kobiety plus size odtwarzają topowe kampanie reklamowe. Piękno nie ma rozmiaru XS? fot. Cosmopolitan.com

Zmiany nadchodzą, ale bardzo powoli. Wciąż otwierając kolorowe magazyny, czy oglądając reklamy widzimy same szczupłe kobiety i wychudzone modelki. A w końcu piękno nie ma jednego rozmiaru i występuje w każdym kształcie i kolorze.

Piękności plus size podejmują wyzwanie

To właśnie próbowały udowodnić kobiety plus size, które podjęły się wyzwania, odegrania roli topowych modelek. Dziewczyny za pomocą stylistów i makijażystów przeobraziły się w postacie ze znanych kampanii reklamowych.

Marki Calvin Klein, Tommy Hilfiger i Burberry do swojej promocji zaangażowali najlepsze nazwiska w branży. Jak w odtworzeniu tych kultowych już reklam sprawdziły się dziewczyny w rozmiarze 42+?

Świat mody ma gdzieś różnorodność, to wszystko pozory

 

Jak widać modelki plus size bawiły się doskonale! Akcja miała za zadanie pokazać, że można wyglądać i czuć się doskonale w każdym ciele. Kobiety muszą się wzajemnie wspierać, nie wytykać, nie piętnować. Idzie lepsze, czy to tylko pozory i nic się na świecie nie zmieni?

Tagi: plus size
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/rok temu
Nie należę do osób szczupłych (aczkolwiek nie wyglądam też tak jak te panie z filmiku), aczkolwiek nie oszukujmy się... faceci wolą szczupłe dziewczyny i szczupłe (nie mówię tu o anorektyczkach!) o niebo ładniej wyglądają..
/rok temu
Fajna akcja i tyle. Nie widze tu nic niesmacznego.
/rok temu
Chyba elephant size... Czy większe modelki nie mogą mieć rozmiaru 40 - 42 i zdrowo wyglądać? Wybaczcie, ale moim zdaniem te kobiety to niezdrowo wyglądające otyłe szyneczki, będące z tego dumne. Nie chodzi o to, żeby były szczupłe - to ich sprawa, że wcześniej odejdą ze względu na choroby, które dopadają takich ludzi. Chodzi o to, że promowane są albo bardzo chude, albo strasznie grube kobiety. A najwięcej jest tych "przy kości" mających rozmiar około 40, które rzeczywiście mogą wyglądać apetycznie z mniejszą albo większą nadwagą - jednak nie otyłością, która jest promowana na powyższych zdjęciach.
POKAŻ KOMENTARZE (2)