POLECAMY

Kobieta Roku Glamour 2012 - Natalia Lesz w nowoczesnej fryzurze

Kłos pleciony na boku wygląda efektownie i nowocześnie!
Kobieta Roku Glamour 2012 - Natalia Lesz w nowoczesnej fryzurze fot. ONS
Natalia Lesz na gali Kobieta Roku Glamour 2012 wyglądała fantastycznie w warkoczu typu kłos. Taka fryzura idealnie pasowała do sukienki jaką piosenkarka miała na sobie.

Natalia Lesz z racji tego, że jest drobnej budowy świetnie wygląda we fryzurach pełnych objętości. Lekko uniesione u nasady włosy i kłos pleciony z boku nadaje całej stylizacji nowoczesnego charakteru. Jedyne, co byśmy zmieniły w tym looku, to gumka, która powinna być dobrana pod kolor włosów - tu widać zbyt duży kontrast...

Taka fryzura świetnie sprawdzi się zwłaszcza latem. Wygląda niezwykle stylowo i wbrew pozorom nie jest taka trudna do zrobienia.

Fryzura Natalii Lesz krok po kroku:


1. W umyte, lekko wilgotne włosy, wetrzyj piankę dodającą objętości. Następnie wysusz włosy na okrągłej szczotce lub nakręć na bardzo grube wałki - tak, aby uzyskać objętość u nasady.

2. Teraz pora na zaplatanie kłosa. Suche włosy przerzuć na jedną stronę i podziel na dwie części. Przeplataj do środka cienki kosmyk wydzielony z zewnętrznej partii grubego pasma – na przemian z lewego i prawego. I gotowe!


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 lat temu
Fajna fryzurka ;]
/6 lat temu
całkiem niezła