POLECAMY

Ona została najlepiej ubraną kobietą 2013 wg Vanity Fair

Zobaczcie o kim mowa, zgadzacie się z decyzją?

Jak co roku, magazyn Vanity Fair ogłosił swoją listę najlepiej ubranych kobiet. W 74. zestawieniu pierwsze miejsce zajęła Karry Washington. To niemałe zaskoczenie, zwłaszcza, że aktorka zdobyła ten tytuł po raz pierwszy. Jakie było uzasadnienie wyboru Karry na ikonę stylu 2013? Aktorka wyglądała świetnie i zgodnie z trendami, zarówno na czerwonym dywanie, jak i w codziennych stylizacjach.


Na dalszych miejscach pojawiły się Kate Middleton, Gisele Bündchen, Beyoncé, a także aktorki Brooke Shields i Charlize Theron.

Wśród mężczyzn tytuł najlepiej ubranego zyskał Justin Timberlake. Spory zachwyt wzbudził też Keith Richards, gitarzysta zespołu The Rolling Stones. Magazyn jak zwykle docenił więc orginalność stylu, a nie tylko podążanie za sezonowymi trendami.

Wśród ludzi świata mody wyróżniona została m.in. Victoria Beckham. Na liście pojawiła się też bardzo ceniona w 2013 roku projektantka Tory Burch. Chociaż nagrodzono ich marki, to duży zachywt budzi przede wszystkim prywatny styl projektantek.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)