POLECAMY

Kelly Rowland w sukience od Minge

Podczas Mercedes-Benz Fashion Week w Nowym Jorku Eva Minge zaprezentowała swoją kolekcję ready to wear na jesień i zimę 2011/2012. Na pokazie pojawiła się ubrana w kreację projektantki znana wokalistka Kelly Rowland.
Kelly Rowland w sukience od Minge

Kelly Rowland to kolejna gwiazda światowa, po Cheryl Cole i Adrianie Karambeu, która nosi, a więc i zapewne podobają się jej, kreacje polskiej projektantki. Podobno styliści piosenkarki zabrali niemal połowę kolekcji do noszenia. To spore wyróżnienie jak na osiągnięcia polskich designerów.

Kelly Rowland miała na sobie obcisłą czarną sukienkę marszczoną z przodu, z dużym dekoltem o kształcie V i prześwitującymi wstawkami w okolicy talii. Na wierzch narzuciła czarną futrzana kamizelę. Obie te rzeczy pochodzą z najnowszej kolekcji Evy Minge na jesień i zimę 2011/2012.

Polecamy: Kolekcja Balmain do kupienia w Polsce!

Dla wszystkich tych, dla których Cheryl Cole to był wyjątek, a Adriana Karambeau była za mało znana, Kelly Rowland to już chyba twardy dowód na zaistnienie Evy Minge w świadomości stylistów i ubieranych przez nich gwiazd. 

Jak Wam się podoba wybrana przez gwiazdę kreacja?

Zobacz także: Eva Minge ubiera kolejną gwiazdę!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)