POLECAMY

Katarzyna Cichopek znowu coś pisze...

Kasia Cichopek nie zakończy swojej pisarskiej kariery na jednej publikacji! Podobno znowu zasiada do pisania i chce wydać kolejną książkę!
Katarzyna Cichopek znowu coś pisze... fot. MWmedia

W ubiegłym roku Kasia Cichopek zaprezentowała wszystkim swój debiut - "Sexy mama". Była to książka skierowana do wszystkich kobiet, młodych mam, które tak jak Kasia zaraz po porodzie chcą powrócić od razu do świetnej formy.

Książka ta stała się bazą pod program, który Cichopek prowadziła w Polsat Cafe, o takiej samej nazwie. W programie tym pomagała zmienić się mamom - starała się dodać im wiary w siebie, a także zmienić je pod względem fizycznym w seksowne laski.

Dodajmy tylko, że uczestniczki jej programu chodziły na siłownię, stosowały dietę oraz zmieniały swoje życie na lepsze. Gratulujemy zatem zmian na lepsze!

Najwyraźniej Kasia zainspirowana tym, że jej porady się sprawdzają, a ona sama niesie pomoc, postanowiła znowu coś napisać. Jak donosi "Fakt" Katarzyna Cichopek planuje drugą publikację!

Już  nie możemy się doczekać!

Zobacz też: Nowe informacje odnośnie ciąży Muchy

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/6 lat temu
"Pisze", chyba za nią piszą, bo niby co ona może powiedzieć? Chociaż w nowej książce mogłabym rozwinąć teorię Efektu Zająca. Jest bardzo interesująca, a tak mało znana...HAHAHA :P
/6 lat temu
pani kasiu jest pani najladniejsza polka i prosze sie nieodchudzac
/7 lat temu
A KYSZ CICHOPEK! NA KSIĘŻYC LES I NIE WRACAJ
POKAŻ KOMENTARZE (1)