Jessica Alba dla Braun - Breakfree - Modne stylizacje

Dowiedzcie się więcej o najnowszej akcji z cyklu #breakfree
Joanna Mroczkowska / 05.03.2015 12:52

Podczas ekskluzywnego spotkania w Dubaju ambasadorka marki Braun, Jessica Alba wraz z zespołem stylistek – Emily Current i Meritt Elliott zaprezentowała najnowsze innowacje produktowe Braun i rozpoczęła kolejny etap kampanii #breakfree. A my jako pierwsze publikujemy zdjęcia ze spotkania gwiazdy w Dubaju.

Jessica Alba i jej stylistki inspirują kobiety

Celem kampanii Break Free jest inspirowanie kobiet na całym świecie do przejęcia kontroli nad własnym pięknem, tak aby raz na zawsze uwolniły się od wszystkiego, co je ogranicza i w pełni korzystały z życia.

Jestem dumna, że mogę wspierać markę oferującą piękne i funkcjonalne produkty dla kobiet. Nowy depilator Silk-épil 9 pozwala kobietom wyrazić siebie poprzez własny styl, ponieważ daje wolność wyboru w kwestii garderoby, co dodaje pewność siebie.

- mówi Jessica Alba
 
Okazuje się, że największą barierą na drodze do bycia pewną siebie jest brak możliwości założenia tego, na co mamy właśnie ochotę. Powodem może być niepewność własnego stylu lub np. niechciane włoski na naszym ciele. Od teraz Braun wraz z zespołem ekspertów zajmujących się pięknem, stylem
i modą ma nadzieję, że będzie inspirować kobiety na całym świecie, aby korzystały ze swoich nieograniczonych możliwości wyboru każdego dnia.

Jesteśmy podekscytowane współpracą z marką Braun. Jako stylistki wiemy najlepiej, ile siły daje kobiecie fakt, że nie musi już dłużej ukrywać się za „bezpiecznymi stylizacjami” i może wybrać te elementy stroju, które sprawiają, że czuje się wspaniale. Chcemy zachęcić kobiety, aby uwolniły swoją garderobę i nosiły rzeczy, które sprawiają, że czują się wyjątkowe każdego dnia.

- Emily Current i Meritt Elliott komentują
 

Jessica Alba specjalnie dla Polki.pl: