POLECAMY

Wiemy z jaką marką zaczęła współpracę piękna Jessica Alba

Dowiedz się więcej!
Wiemy z jaką marką zaczęła współpracę piękna Jessica Alba fot. serwis prasowy Braun
Marka Braun właśnie ogłosiła, że Jessica Alba została jej nową globalną ambasadorką. Nominowana do nagrody Złotego Globu gwiazda wystąpi w globalnej kampanii promocyjnej marki. Kampania startuje już w tym miesiącu więc efekty tej kolaboracji będziemy mogły oglądać już wkrótce!
Jessica Alba jest silną i pasjonującą kobietą, która jest wzorem dla innych. Jest idealną ambasadorką naszych produktów, które pomagają kobietom zadbać o ich dobre samopoczucie i naturalne piękno. Marka Braun podziwia ją za osobowość, liczne talenty oraz zdolność do łączenia kariery aktorskiej i bycia wspaniałą mamą”, komentuje Aleksandra Dolfini – Global Braun Marketing Director.
Filozofią marki Braun jest tworzenie urządzeń dla kobiet służących do pielęgnacji całego ciała. Marka pragnie, aby każda kobieta czuła się atrakcyjnie i emanowała pewnością siebie. Jessica Alba to idealny przykład takiej kobiety, która znana jest z aktywnego zaangażowania w inicjatywy wspierające kobiety, a prywatnie jest matką 2 dziewczynek. Karierę aktorską rozpoczęła w wieku 12 lat, a dziś jest jedną z największych gwiazd Hollywood. Jak oceniacie ten wybór? My uważamy, że to strzał w 10-tkę!

Jessica Alba dla Braun

Przeczytajcie więcej o pięknej aktorce:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)