Jesień w stylu disco

Z cekinami, świecidełkami, czy brokatem nie czekajcie na karnawał. Modne są już od teraz i w dodatku nie tylko na wieczorne wyjścia!
/ 02.09.2009 12:23
Błyskotki i dyskotekowe kreacje zawładnęły wybiegami mody. Przepis jest prosty - projektujemy dowolny zwyczajny strój - spódnicę, żakiet, spodnie... i wydajemy je w wersji cekinowej!

Modne są tradycyjnie już dyskotekowe, cekinowe sukienki, takie jak u Balmain, cekinowy total look, jak na przykład garnitur Gucci, ale i cekinowe dodatki do strojów, które bynajmniej nie są imprezowe. Takie połączenie proponuje np. Matthew Williamson dodając do satynowej bluzki z orientalną aplikacją błyszczące bolerko.

Ashish na cekinową bluzkę zakłada zwykła, dżinsową ramoneskę, a Sonia Rykiel komponuje nieco elegantszy zestaw z aksamitem i tiulem.

Jeśli nie odważysz się wyjść w biały dzień w wyszywanej cekinami bluzce lub marynarce zacznij od drobniejszych dodatków, np. chusty, czy balerinek. Jeśli chcesz wyglądać casualowo mimo cekinów postaw na jasne albo żywe, intensywne kolory.
Tagi: disco