Intermoda - producent odzieży męskiej

INTERMODA jest producentem odzieży męskiej. Wieloletnie dobrze wykorzystane doświadczenia sprawiły, że jest firmą znaną i cenioną w kraju, Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych za wysoką jakość i dobre wzornictwo.
/ 21.09.2007 15:55
INTERMODA jest producentem odzieży męskiej. Wieloletnie dobrze wykorzystane doświadczenia sprawiły, że jest firmą znaną i cenioną w kraju, Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych za wysoką jakość i dobre wzornictwo. Od wielu lat INTERMODA S.A. konsekwentnie i systematycznie wprowadza w życie strategię marketingową działania na rynku polskim.

Ofertę towarową Salonów Sieci "Intermoda" stanowi tzw. męska odzież formalna. Strategia spółki w zakresie oferty towarowej oparta jest na koncentracji na 3 grupach produktów: ubiory klasyczne - biznesowe; ubiory okazjonalne - ceremonie ślubne o charakterze wieczorowo - wizytowym; ubiory weekendowe. W każdej z tych grup oferujemy naszym klientom różnorodne markowe produkty.

Podstawowym naszym celem jest kształtowanie marki INTERMODA nie tylko jako producenta odzieży męskiej, ale przede wszystkim krawca–kreatora–doradcy, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów. Strategia powyższa materializuje się w praktyce nie tylko kreowaniem nowych kolekcji, ale również profesjonalnym – docenianym zarówno przez Klientów jak i specjalistów z branży - krawiectwem. Oferujemy rodzimym Klientom trzy linie wzornicze Classic, Wind i Prestige - wielokrotnie wyróżniane i nagradzane podczas ich reprezentacji na Międzynarodowych Targach Mody w Poznaniu.