POLECAMY

Ikona stylu - Sienna Miller

Sienna Miller to jedna z pierwszych gwiazd, które odważyły się nosić ubrania "z drugiej ręki". To ona wylansowała hippisowskie sukienki, hafty, buty na obcasie w stylu lat 60. i wisiorki ze sztucznego złota.
Aktorka i modelka Sienna Miller od dawna jest uważana za prekursorkę mody vintage. Jako jedna z pierwszych gwiazd zaczęła łączyć rzeczy z najnowszych kolekcji projektantów z tymi starymi, kupionymi w second-handach. Nawet gdy wkłada rzeczy zupełnie nowe, dba, by wyglądały na vintage z dawnych czasów.

Wybiera firmy, których styl nawiązuje do mody retro. Nosi Pepe Jeans, Chloé, Chanel czy Matthew Williamsona. Swoje ubrania kupuje w paryskich i londyńskich butikach z wyselekcjonowaną odzieżą z drugiej ręki. Szpera także na pchlich targach i w internecie. Jej styl został już dawno doceniony przez dziennikarzy m.in. z amerykańskiego Vogue’a. To oni nadali mu nazwę "boho chic".

Styl Sienny polega na łączeniu rzeczy vintage z nowymi. Np. modne dżinsy rurki plus retro tunika. Nowy elegancki zegarek i pasek z babcinej szafy.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10 lat temu
:)