POLECAMY

Hailee Steinfeld twarzą Miu Miu

15-letnia aktorka, nominowana do Oscara za rolę w filmie "Prawdziwe męstwo" braci Coen, zachwyciła Miuccię Pradę na tyle, że projektantka zatrudniła ją do najnowszej kampanii Miu Miu.
Hailee Steinfeld twarzą Miu Miu fot. ONS

Wszystko zaczęło się od tego, że na początku roku, młodziutka Haille Steinfeld założyła kreację Prady na rozdanie nagród SAG Awards. W kolorowej kreacji do ziemi wyglądała fantastycznie. Stylistka Karla Welch była zachwycona.

- Miu Miu jest dla Haille idealną marką. Ona chce nosić sukienki właśnie tej marki.
mówiła.

Na efekty takich wyznań, nie trzeba było długo czekać. W marcu Steinfeld pojawiła się na pokazie Miu Miu jako specjalny gość Miucci Prady. Już wkrótce projektantka zadecydowała, że nową twarzą marki będzie właśnie ona.
 
Aktorka stanęła przed obiektywem Bruce'a Webera. W tym roku Prada, po dziewięciu sezonach nasyconych kolorami kampanii duetu Mert Alas i Marcus Piggot,  zatrudniła do kampanii Webera, by ten bardziej niż na kolory postawił na wydobycie klimatu lat 40'.

Dla Haille Steinfeld udział w kampanii Miu Miu jest niebywałym wyróżnieniem. Przed nią twarzami marki były m.in. Drew Barrymore, Kim Basinger, Camille Belle, Lindsay Lohan, Vanessa Paradis i Kirsten Dunst.  
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)