Grudniowy must-have - Trendy sezonu - Modne ubrania i dodatki

Dowiedz się więcej o nowościach!
24.12.2013 07:44
Grudzień to czas kiedy myślimy przede wszystkim o Świętach. Dlatego też w moim zestawieniu znalazły się rzeczy dzięki, którym możemy poczuć magię Bożego Naradzenia już teraz.

Relaks w domowym zaciszu

Zapachowe świece z Bath & Body Works rozprowadzą w całym domu klimatyczny zapach. W telewizji, koniecznie musi polecieć jakiś świąteczny hit kinowy, a w radiu znane piosenki z dzwoneczkami w tle. Czujecie już Gwiazdkę?

Coś dla fashionistki

Ostatni miesiąc roku to czas kiedy możemy zaszaleć zarówno z modą, jak i stylizacjami. W grudniu w mojej szafie musi znaleźć się zabawny sweter ze świątecznym motwem oraz kilka rzeczy, które trafią na listę od Św. Mikołaja, tj. pierścień od Swarovskiego, czy perfumy Cartier.

Prywatne spa

Kąpiel z piernikową myjką The Body Shop i relaksującymi okularami z Rossmanna to fantastyczny pomysł na grudniowy wieczór. Oprócz tego wybieram płyn do kąpieli I Colloniali z mirrą oraz otulającą linię od Pat & Rub. W grudniu stawiam również na dwie linie marki Wella. Wellaflex Stylizacja i Odnowa oraz Wella Pro Series Shine. Nasze włosy muszą być w świetnej kondycji nawet podczas mrozów.

Zajrzyjcie do naszej galerii z lifestyle'owymi hitami grudnia:

Tagi: Wella