POLECAMY

Ekologiczna bielizna

Moda na ekologię jest ciągle aktualna. Trzeba nie tylko jeść produkty bio, stosować kosmetyki eko, chodzić na zakupy z ekologiczna torba płócienną. Teraz nadszedł czas na eko bieliznę.
Moda na ekologię jest ciągle aktualna. Trzeba nie tylko jeść produkty bio, stosowaćEkologiczna bielizna kosmetyki eko, chodzić na zakupy z ekologiczna torba płócienną. Teraz nadszedł czas na eko bieliznę.

Debiutantem w tej dziedzinie jest firma Triumph, która zaprezentowała nowe staniki "Photovoltaic-Powered Bra". Hasłem przewodnim nowej kampanii ekologicznej jest „Bielizna jest przyjazna dla człowieka i ziemi".

Stanik w nietypowym, zielonym kolorze, nawiązujący do wykonany z wysokiej jakości bawełny ma wbudowaną baterię słoneczną. Do miseczek przymocowane są pojemniki na napoje, dzięki temu nosząca bieliznę kobieta może czuć się ekologicznie - nie musi używać aluminiowych puszek i plastikowych butelek. w zamian otrzymuje optycznie większy biust.

Czy takie ekologiczne nowinki pozostaną u nas na dłużej? Czy zdominują tradycyjną koronkową lub bawełnianą bieliznę? Świat mody jest nieobliczalny a ekologia to ostatnio popularny motyw.

Agnieszka Pyrzanowska
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/7 lat temu
Ja równiez jestem za taka bielizna.W sklepach zwykle własnie mozna kupic,ale taka z domieszka czegoś sztucznego.A tu prosze,ceny niskie i otrzymujemy to co chcemy.
/8 lat temu
Oczywiscie ze bielizna moze byc ekologiczna-zwłaszcza jesli producenci pozwlaja sobie przy jej produkcji na użycie i zastosowanie np.100% czystej bawełny. Ja osobiście kupuje własnie tylko taka bielizne dla siebie i dziecka www.eko-bielizna.pl i naprawde bardzo ją polecam wszystkim rodzicom.
/8 lat temu
I takie własnie powinny byc ciuszki-w 100% z bawełny co sprawi ze i my i nasze dzieci bedą chciały je nosic.Bo chodzi o to,zeby były delikatne dla ciala i nie traciły fasonu podczas prania.
POKAŻ KOMENTARZE (1)