POLECAMY

Dwie najmodniejsze linie Marks & Spencer od lutego w całej Polsce

Świetna wiadomość dla fanek Mody. M&S wprowadza swoje najmodniejsze linie – Limited Collection oraz Autograph do większości polskich sklepów
Dwie najmodniejsze linie Marks & Spencer od lutego w całej Polsce fot. serwis prasowy
Od lutego będzie można kupić je w wielu sklepach poza Warszawą.

Limited Collection to nowoczesna, inspirowana najgorętszymi trendami linia ubrań i akcesoriów, pełna odniesień do światowych wybiegów mody. Zawsze znajdziemy w niej mocne, najaktualniejsze kolory, świetne kroje i tkaniny, najświeższe wzory i nieodzowne must have sezonu! Ubrania z tej linii można często zobaczyć w stylizacjach brytyjskiego Vogue oraz w najlepszych polskich magazynach i portalach zajmujących się modą.

Autograph, to nieco spokojniejsza od Limited Collection linia, ale nadal nowoczesna, na nowo interpretująca klasyczne przeboje, pełna świeżych, często zaskakujących pomysłów. Elegancja z wyrafinowanym pazurem. Każdego sezonu znajdziemy w tej linii świetne topy i żakiety, które doskonale komponują się z eleganckimi spodniami i ich przeciwieństwem – przetartymi, weekendowymi dżinsami. Mocnym ilościowym i jakościowym punktem tej kolekcji są sukienki, często absolutnie zachwycające i na lata uzależniające!Od lutego ubrania i akcesoria Limited Collection oraz Autograph będą dostępne w większości polskich sklepów Marks & Spencer ( jest ich aktualnie 16).
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)