POLECAMY

Dominika Tajner nosi najbardziej kultową [najdroższą] torebkę świata

Żona Wiśniewskiego chyba nie narzeka na kłopoty finansowe
Dominika Tajner nosi najbardziej kultową [najdroższą] torebkę świata fot. ONS.pl

Ewolucja stylu Dominiki Tajner - Wiśniewskiej miała miejsce kilka lat temu. Potem na długi czas zniknęła z medialnego radaru wraz ze swoim mężem Michałem Wiśniewskim. Ostatnio para pojawiła się na otwarciu salonu fryzjerskiego w Warszawie i tu taka niespodzianka.

Córka byłego trenera naszych skoczków narciarskich ubrana od stóp do głów dzierżyła w ręku nic innego jak torebkę francuskiego domu mody Hermes - model Birkin. Najbardziej pożądaną torebkę chyba w historii ludzkości... ;)

Dominika Tajner - Wiśniewska nosi torebkę za...ile?!

Dominika Tajner Wiśniewska
fot. ONS.pl

No czegoś takiego się po niej nie spodziewałyśmy. Bo torebkę Birkin od Hermes zazwyczaj się czeka a na liście oczekujących znajdują się topowe nazwiska m.in. Hollywood. A może klasyczny czarny model był łatwiej dostępny? No i na pewno tańszy od krokodyla czy pytona, których ceny sięgają bagatela 120,000 złotych.

Torebka, którą ma Dominika Tajner - Wiśniewska kosztowała ok. 30,000 złotych - może i więcej. Bo o podróbkę nawet nie chcemy jej posądzać. Chociaż te problemy finansowe, o których kiedyś była mowa? Kto wie, kto wie...

Nie zmienia to faktu, że...zazdrościmy! :)

Więcej modnych propozycji na lato:

Stylowa mama - Kourtney Kardashian 9 hitów z wiosennych kolekcji Bomberka - jak ją nosić?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)