POLECAMY

Doda dla Big Star

Limitowana kolekcja Doda Collecion już od 13 marca w sklepach Big Star'a!
Doda dla Big Star fot. serwis prasowy Big Star
Wydarzeniem sezonu wiosna – lato 2009 będzie premiera kolekcji limitowanej dla marki Big Star, sygnowanej przez Dodę.

Kolekcja ma charakter kobiecy i letni, zgodny z najnowszymi trendami. W skład Doda Collection wchodzą różowe i szafirowe zwężane spodnie, szorty i mini spódniczka - wszystko dżinsowe jak przystało na Big Star – ulubioną markę dżinsową Polaków.

W limitowanej linii, dostępnej jedynie w wybranych sklepach będzie można znaleźć oryginalną dżinsową kamizelkę i najmodniejsze tego lata singlety.

Już 13 marca o godzinie 17:00 w łódzkiej Manufakturze w sklepie Big Star oficjalny start limitowanej kolekcji sygnowanej przez Dodę z udziałem samej gwiazdy.


Doda, bohaterka kampanii Big Star’a, będzie rozdawała autografy i promowała kolekcję ubrań, w których wystąpiła podczas sesji zdjęciowej na Ibizie i w teledysku „Rany”.  Takiej premiery nie można przegapić!

Doda dla Big Star

Zobacz teledysk Dody "Rany"
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 lat temu
Po roku spodnie za które dałem ponad 200 zł zaczęły przecierać się i pękać w okolicach szwów. Orzeczenie po reklamacji: wynik użytkowania. Spodnie które kupuję 2 razy taniej służą mi i po kilka lat i jakoś nie niszczą się tak przez użytkowanie, więc zastanówcie się czy warto przepłacać. Marka nie idzie w parze z jakością.