POLECAMY

Dawid Woliński w szlafroku

Na pokaz najnowszej kolekcji kolegi po fachu - Mariusza Przybylskiego, znany polski projektant zamiast płaszcza włożył... szlafrok!
Dawid Woliński w szlafroku fot. ONS

Mariusz Przybylski prezentował wczoraj swoją ostatnią kolekcję mody męskiej. Na imprezie pojawiło się wiele znanych osób między innymi Maciej Kurzajewski, Katarzyna Żak, Ewa Szabatin. Nie zabrakło też osób związanych z modą. Zobaczyć najnowsze projekty przyszedł Tomasz Jacykow, a także Dawid Woliński.

Ten ostatni zaskoczył wszystkich nieco ekscentrycznym strojem. Na jasne spodnie i błękitną koszulę założył granatowy, welurowy szlafrok. Nie myślcie jednak, że Woliński w pośpiechu wybiegł z domu. Cała stylizacja była starannie zaplanowana. Nonszalancko rozpięta koszula dopełniała sypialniany look. Luzu dodawały białe trampki i trzymana w ręku torba podróżna Louis Vuitton.

Woliński kreując się ma dandysa w wersji sypialnianej znów udowodnił, że zna się na modzie jak mało kto i nie boi się jej nawet najbardziej awangardowych trendów. Piżamy i szlafroki w stylu glamour królują na wybiegach, zastępując płaszcze i garnitury. W swoich kolekcjach mają je Dolce&Gabbana, Etro, czy Roksanda Ilincic. Woliński swoim strojem przyćmił na imprezie nie jedna panią!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/8 lat temu
moze okularow do plywania?
/8 lat temu
moze okularow do plywania?
/8 lat temu
"sypialniany look" fajny tekst, trafiony xD
POKAŻ KOMENTARZE (2)