Natalia Jaroszewska fot. AKPA

Czyj to wzór

Charakterystyczne, rokokowe esy-floresy to znak rozpoznawczy projektantki, która tego lata pokochały gwiazdy
/ 25.08.2011 07:55
Natalia Jaroszewska fot. AKPA
Pięknie malowany materiał pochodzi z jesienno-zimowej kolekcji Natalii Jaroszewskiej.

Gwiazdy takie jak Anna Czartoryska czy Agnieszka Popielewicz dały się mu przekonać jeszcze przed sezonem. Chętnie i często zakładają kreacje w wyrazistych kolorach, także te zdobione etnicznymi wzorami – tak modnymi nadchodzącej jesieni.

Wzorzysta tkanina łącząca odcienie szmaragdu, brązu i fuksji to ekskluzywna jedwabna satyna sprowadzona do kolekcji prosto z Cypru.Kolekcja jesień – zima 2011/2012 Natalii Jaroszewskiej łączy ze sobą elementy etniczne z miejskimi. Głównym motywem są etniczne wzory połączone z ciepłymi odcieniami brązów. W części dziennej przeważają miękkie i wygodne w noszeniu formy, bezpretensjonalne dzianinowe sukienki.

Pojawiają się także fasony stylistyką nawiązujące do miejskiego stylu lat 70. Ważnym i często pojawiającym się dodatkiem są futrzane kamizele. Wykonane z włókna syntetycznego, w różnych długościach ciekawie kontrastują z lekkimi sukienkami.

W wieczorowej części kolekcji dominują natomiast szlachetne, gładkie jedwabie w odcieniach szmaragdowej zieleni. Delikatne, subtelne i długie do ziemi sukienki miękko opływają kobiecą sylwetkę.