POLECAMY

Bynamesakke - otwarcie pierwszego sklepu

Bynamesakke to nowa polska marka, która słynie z oryginalnych projektów. Zajrzałyśmy na otwarcie pierwszego sklepu Bynamesakke w warszawskich Złotych Tarasach. Nie zabrakło polskich gwiazd i celebrytek. Wśród gości wieczoru pojawiły się, m.in. Magda Femme, Viola Kołakowska, Maria Niklińska, Agnieszka Więdłocha, Klaudia Halejcio.

Bynamesakke to doskonały balans pomiędzy modą i wygodą. Materiały są wyjątkowo miękkie i lekkie. Wszelkie kroje oraz kolory można ze sobą zestawiać tworząc warstwy i jednocześnie osobiście interpretując swój look: "makke your own story in life". „Bawełna doskonale sprawdza się na co dzień, ale także na scenie. Szczególnie ta oferowana przez Bynamesakke, która jest niezwykle szlachetna, cieniutka, przyjemna dla ciała i oka. Ta kolekcja balansuje na granicy sportowej elegancji, czyli czegoś, co osobiście bardzo lubię. Można ją założyć do zwykłych jeansów i płaskich balerinek albo do fajnych szpilek. Doskonale sprawdzi się także na koncercie plenerowym” – mówi Magda Femme, która szykuje się do letniej premiery i promocji krążka „Retro Love”.

Izabela Keyes-Krysakowska i Viola Kołakowska /fot. Materiały prasowe

Zobacz też: Lookbook Menbur - wiosna/lato 2012

Fanką cotton stylu jest także Maria Niklińska. „Marka Bynamesakke słynie z genialnej bawełny i to mnie do niej przekonało. Uwielbiam minimalistyczne kreacje, w dobrej jakości. Jestem też zwolenniczką naturalności, dlatego świetnie odnajduję się w tej stonowanej kolorystyce”. Z kolei modelka i stylistka, Vola Kołakowska, zapytana, czy bawełna może czymś zaskoczyć, powiedziała: „Kocham bawełniane rzeczy i mogłabym w nic innego się nie ubierać. Oversizy bawełniane to super sprawa. Genialny pomysł. Uwielbiam połączenie szpilek i ponad wymiarowej bawełny. Ta kolekcja daje nam możliwość tworzenia siebie. To jest baza, dzięki której możemy bawić się modą”.  

Maria Niklińska i Izabela Keyes-Krysakowska /fot. Materiały prasowe

Zobacz też: Kolekcja Averly London - wiosna/lato 2012

Marka Bynamesakke, stworzona przez małżeństwo Izę i Roberta  Keyes-Krysakowskiego, jest jedyną polską marką z certyfikatem "supima cotton" świadczącą o najlepszym gatunku bawełny na świecie. Kolekcja jest produkowana w Polsce, a materiały sprowadzane z Szwajcarii i Włoch. „Dlaczego bawełna? Dlatego, że nie ma nic lepszego do noszenia, jak bawełna właśnie. Ten materiał daje wiele możliwości, daje inspiracje. Klient dotykając naszej bawełny od razu rozpoznaje, że jest to zupełnie nowa jakość. „Supima cotton”, którą oferujemy stanowi zaledwie 1 procent bawełny na rynku, co świadczy o jej wyjątkowości. Tę jakość się widzi i tę jakość się rozpoznaje. Dzięki temu bawełna, z powodzeniem, z ulicy weszła także na salony. Na razie 99 procent naszej kolekcji stworzona jest dla kobiet, a 1 procent z myślą o mężczyznach, ale naszym marzeniem jest zmienić te proporcje. Tak, jak przez żołądek trafia się do serca mężczyzny, tak my chcemy, aby nasza kolekcja damska zaczęła budzić pożądanie również u mężczyzn” - mówi Iza Keyes-Krysakowska, właścicielka marki.

Witryna sklepu Bynamesakke w Złotych Tarasach /fot. Materiały prasowe

Zobacz też: Click Fashion - kolekcja wiosna/lato 2012

Poszczególne modele sygnowane Bynamesakke, produkowane są w limitowanych edycjach, co zapewnia ich niepowtarzalność. Kolekcja damska składa się z t-shirtów, topów, sukienek, spódnic, spodni w podstawowych kolorach basic: biele, szarości, beże, granaty, czernie. W kolekcji znajdziemy również odzież typu unisex.

Najnowsza kolekcja Bynamesakke na wieszakach /fot. Materiały prasowe

Zobacz też: Pokaz kolekcji "Kaleidoscope" Macieja Zienia

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)