POLECAMY

Bieliźniany karnawał z Kingą

Często zapominamy o bieliźnie, która jest równie ważnym elementem stroju. W karnawale sprawmy, by nasza bielizna była równie zniewalająca, jak nasze stroje.
Bieliźniany karnawał z Kingą fot. serwis prasowy
Większość sylwestrowych i karnawałowych kreacji ma głębokie dekolty, warto więc zainwestować w porządny stanik, który nie tylko zatuszuje niedoskonałości, ale także uwydatni atuty.

Dobra bielizna doda nam pewności siebie, a także wydobędzie z karnawałowej sukienki to, co najlepsze. Dlatego tak ważne jest, aby pod wyjściową suknię założyć dobrze dopasowaną bieliznę. Kupując bieliznę na tę wyjątkową noc pamiętać należy o kilku zasadach:

* Nowy biustonosz powinien pasować na ostatnią haftkę
* Zapięcie stanika powinno znajdować się poniżej linii łopatek
* Zakładając stanik zbierz piersi razem od strony pach i umieść w miseczkach
* Wybierz odpowiednią miseczkę – biust nie powinien wylewać się górą ani bokiem
* Dobierz odpowiedni obwód – biustonosz nie powinien być zbyt szeroki, nie podtrzymuje wtedy biustu w wystarczający sposób

I najważniejsza reguła przy kupowaniu karnawałowej bielizny – nie musisz się ograniczać. Nawet najbogatsze zdobienia są tutaj na miejscu, W bieliźnie na karnawał masz poczuć się wyjątkowa. Karnawałowe komplety bielizny przygotowała firma Kinga. Jej komplety z najnowszej kolekcji „Carnival In Venice” – Senses, Giaconda i Romantico. Bogate aplikacje wprowadzą każdą kobietę w karnawałowy nastrój.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)