Bershka BSK zima 2016 - Modne ubrania - Trendy sezonu

Zobaczcie najnowszy lookbook od BSK
Joanna Mroczkowska / 19.11.2015 06:39
Bershka zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję linii BSK przeznaczonej dla młodszych klientek. Sesja utrzymana w młodzieżowym stylu śledzi poczynania 2 przyjaciółek, które doskonale bawią się  we własnym towarzystwie. Można tu również odróżnić charakterystyczny styl, który lansuje marka już od kilku sezonów. Luźny, wygodny, buntowniczy, ale wciąż utrzymany w aktualnych trendach.

Bershka BSK zima 2016

W najnowszej kolekcji tej hiszpańskiej sieciówki wyróżniają się kluczowe elementy sezonu jesienno-zimowego. Znajdujemy tu zatem parki i kurtki zwane po prostu bomberkami. Okrycia wierzchnie, które w tym sezonie są tak ważne styliści zestawiają z koszulkami retro lub koszulami w kratę - tych ostatnich nie może zabraknąć w naszych szafach.

Całość ma wyraźny wpływ stylu grunge. Zaś postaci z kreskówek i nadruki napisów, które pojawiły się na t-shirtach oraz bluzach świetnie ten grunge kontrastują. Ważną rolę w nowej kolekcji odgrywają również swetry z długim włosiem. Zaś większość stylizacji uzupełniają kultowe już trampki. Podoba się wam?

 

Weekend with friends! Happy #Saturday !

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Bershka (@bershkacollection)

Więcej modnych propozycji na zimę 2016: