POLECAMY

Znana piosenkarka twarzą kolekcji Balmain. Która?

To już jej kolejna modowa współpraca...
Znana piosenkarka twarzą kolekcji Balmain. Która? fot. serwis prasowy/ kolaż polki.pl

Balmain już prezentuje swoją kolekcję na wiosnę 2014 w najnowszej kampanii. A ta będzie niezwykła, bo powstała we współpracy ze znaną piosenkarką... Rihanną. RiRi nie po raz pierwszy angażuje się w projekty modowe. Zaprojektowała kilka kolekcji dla znanej sieci River Island, była twarzą marki Armani Jeans, gdzie mogliśmy oglądać ją w niezwykle seksownej kampanii reklamowej. Teraz czas na współpracę z domem mody Balmain.

A jego styl wydaje się być bardzo spójny z tym, w jakim nosi się Rihanna. Luz połączony z glamourem i sporą ilością przepychu, który kojarzy się trochę z latami 80-tymi. Tak po krótce można opisać tendencje promowane przez markę od dziesiątek lat. Teraz główny designer domu mody Balmain, Olivier Rousteing kontynuuje ten styl. A Rihanna czuje się w nim doskonale. Może dlatego zdjęcia z kampanii wyszły tak naturalnie. Jak wam się podobają? Nam bardzo!SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/4 lata temu
Jakość ubrań ma duże znaczenie, dlatego uważam, że warto kupować markowe rzeczy. Może są droższe, ale pozwalają się wyróżnić. Od niedawna można dostać ubrania Valentino, Balmaina czy Ralpha Laurena online, w serwisie PierreRiu. W sumie to chyba pierwszy markowy portale tego typu po polsku. Znacie?
/4 lata temu
Pewnie będzie drogi, no ale zawsze są przeceny.. no i od niedawna w sklepach online można kupować na raty :) to jest czad.. ja właśnie spłacam torebkę Valentino :) 150 zł miesięcznie i marzenie spełnione :) a Balmain jest na Moliera 2 w warszawie.. tam kupiłam valentino :)))
/4 lata temu
Ja chce ten pasek!! Pewnie będzie na maxa drogi.. gdzie jest Balmain w Polsce? jest w ogóle???