Znana piosenkarka twarzą kolekcji Balmain. Która?

To już jej kolejna modowa współpraca...
Natalia Kosznik / 18.12.2013 07:37
Rihanna dla Balmain, kolekcja wiosna 2014 fot. serwis prasowy/ kolaż polki.pl

Balmain już prezentuje swoją kolekcję na wiosnę 2014 w najnowszej kampanii. A ta będzie niezwykła, bo powstała we współpracy ze znaną piosenkarką... Rihanną. RiRi nie po raz pierwszy angażuje się w projekty modowe. Zaprojektowała kilka kolekcji dla znanej sieci River Island, była twarzą marki Armani Jeans, gdzie mogliśmy oglądać ją w niezwykle seksownej kampanii reklamowej. Teraz czas na współpracę z domem mody Balmain.

A jego styl wydaje się być bardzo spójny z tym, w jakim nosi się Rihanna. Luz połączony z glamourem i sporą ilością przepychu, który kojarzy się trochę z latami 80-tymi. Tak po krótce można opisać tendencje promowane przez markę od dziesiątek lat. Teraz główny designer domu mody Balmain, Olivier Rousteing kontynuuje ten styl. A Rihanna czuje się w nim doskonale. Może dlatego zdjęcia z kampanii wyszły tak naturalnie. Jak wam się podobają? Nam bardzo!SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/14.05.2014 21:23
Jakość ubrań ma duże znaczenie, dlatego uważam, że warto kupować markowe rzeczy. Może są droższe, ale pozwalają się wyróżnić. Od niedawna można dostać ubrania Valentino, Balmaina czy Ralpha Laurena online, w serwisie PierreRiu. W sumie to chyba pierwszy markowy portale tego typu po polsku. Znacie?
/20.12.2013 17:18
Pewnie będzie drogi, no ale zawsze są przeceny.. no i od niedawna w sklepach online można kupować na raty :) to jest czad.. ja właśnie spłacam torebkę Valentino :) 150 zł miesięcznie i marzenie spełnione :) a Balmain jest na Moliera 2 w warszawie.. tam kupiłam valentino :)))
/20.12.2013 17:14
Ja chce ten pasek!! Pewnie będzie na maxa drogi.. gdzie jest Balmain w Polsce? jest w ogóle???