POLECAMY

"Back to Black" wraca na listy przebojów!

Album Amy Winehouse bije wszelakie rekordy popularności! Płyta Amy nie tylko wraca do zestawień, ale także zachwyca na nowo!
"Back to Black" wraca na listy przebojów!

"Back to Black", drugi solowy album Amy Winehouse stał się najpopularniejszym albumem w Wielkiej Brytanii. Zdaniem "British Charts Company" płyta osiągnęła rekordowy wynik sprzedaży - ponad 3 miliony 200 tysięcy sztuk!

Dokładnie zostało sprzedanych 3 259 100 albumów, co pozwoliło Amy, niestety już pośmiertnie, na pobicie rekordu ustalonego przez Jamesa Blunta w 2005 roku.

W Polsce płyta Amy pokryła się podwójną platyną - sprzedała się w ponad 40 tysięcznym nakładzie. Mamy nadzieję, że to jeszcze nie koniec jej sukcesów!

Przypominamy, że płyta została wydana 4 października 2006 roku i zawiera takie hity jak: "Rehab", "Back to Black", czy "Love Is A Losing Game". Producentem płyty jest Mark Ronson (tak, to starszy brat Samanthy Ronson, byłej partnerki Lindsay Lohan - jaki ten świat mały!).

Nieco gorzej radzi sobie pierwszy album wokalistki, "Frank", ale także wszedł do zestawień! Płyta "Frank" została wydana 20 października 2003 roku, a chyba najbardziej znanym z niej singlem jest "Stronger Than Me".

Zobacz też: Nergal pogardza mediami

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)