POLECAMY

Pierwsze pokazujemy kolekcję Ani Jagodzińskiej dla Mohito

Tylko u nas!

Tylko u nas możecie zobaczyć w pierwszej kolejności kolekcje, lookbooki i newsy o nowych kolaboracjach ze świata mody. Jesteśmy w końcu największym serwisem kobiecym w kraju - a to zobowiązuje :)

Ania Jagodzińska dla Mohito #POKOCHAJSIE

Tym razem mamy dla was zdjęcia minikolekcji naszej boskiej top modelki Ani Jagodzińskiej, którą zaprojektowała dla Mohito.  Z myślą o szczytnym celu gwiazda stworzyła linię 5 koszulek, które łączy hasło #POKOCHAJSIE. Całkowity zysk z jej sprzedaży zostanie przekazany na fundację Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje).

Zdecydowaliśmy się na slogan #POKOCHAJSIE, czyli podejście z miłością do siebie i do innych ludzi, ponieważ dopóki nie znajdziemy w sobie dobra, nie będziemy mogli zaobserwować go w drugiej osobie. Właśnie dlatego wraz z Mohito chcemy kibicować młodym osobom, które mają utrudniony start w dorosłe życie. Każdy człowiek zasługuje na równe szanse.

– mówi o kolekcji Ania Jagodzińska.

Ania Jagodzińska Mohito
fot. Mohito

W skład kolekcji wejdzie 5 t-shirtów zaprojektowanych z myślą o okresie letnio-wakacyjnym. Ich fasony są uniwersalne, dzięki czemu sprawdzą się zarówno na plaży, jak i na wieczornej imprezie. Wszystkie uszyte zostały z wyselekcjonowanych miękkich w dotyku dzianin, co zapewnia duży komfort ich noszenia. Jak wam się podobają?

Więcej modnych hitów na lato 2016:

Wygodne sandały na płaskiej podeszwie Jednoczęściowe stroje kąpielowe wracają! Okulary przeciwsłoneczne? Obowiązkowe latem

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)