POLECAMY

Jako pierwsze pokazujemy kampanię Nenukko z Reni Jusis

Gwiazda powraca do showbiznesu po 7 latach!

Po raz kolejny newsy z pierwszej ręki na Polki.pl. Trafiła właśnie do nas sesja zdjęciowa, która nas wyjątkowo zachwyciła. Zobaczcie jako pierwsze na naszym serwisie efekty współpracy ciekawych ludzi. Projektantek Nenukko i...znanej artystki.

W tym sezonie Nenukko stawia na proste, ale pomysłowe formy, wrażliwe połączenia tonalne, wygodę i zabawę proporcjami. Jednak przede wszystkim do swojej najnowszej sesji marka zaangażowała Renis Jusis. Artystkę, która wraca na scenę po siedmioletniej przerwie. Niezły powrót :)

Reni Jusis x Nenukko na wiosnę 2016

W kolekcji "Whispers" na wiosnę i lato 2016 znajdziemy charakterystyczne dla marki formy oversize, świetne, rozszerzane spodnie, ale także nawiązujące do klasycznego stylu koszule o geometrycznej formie. Kolorystyka utrzymana jest w odcieniach szarości, błękitu i zieleni, ale znajdują się w niej także nieoczekiwane akcenty wyrazistego różu. Podoba się wam?

reni jusis
fot. Łukasz Ziętek

Sesja fotograficzna autorstwa Łukasza Ziętka odbyła się w miejscu szczególnym - we wnętrzach studio nagraniowego Reni Jusis mieszczącego się w jej domu. Najnowsza kolekcja marki wpisuje się w intymny nastrój prywatnego wnętrza, w którym artystka tworzy od lat.

Minimalistyczne stylizacje w zestawieniu z dokumentalnymi ujęciami studyjnego instrumentarium podkreślają autentyczność sytuacji. Współpraca Reni Jusis i Nenukko to fuzja doskonała - tak trafne połączenie 2 alternatywnych i jednocześnie uzupełniających się światów to zjawisko naprawdę unikalne. Szał!

Więcej modowych hitów:

Nowy trend - stanik noszony na top? Do bikini zrewolucjonizuje modę plażową? 15-latka została twarzą Chanel?!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)